Cechy
Dla producentów i operatorów flot wartość polega na integracji, a nie na pojedynczym wskaźniku wydajności. Uniwersalna kompatybilność baterii obsługuje więcej niż jeden program płatowca. Advanced BMS 2.0 jest już dostosowany do BOYING, VK i JIYI, co ogranicza dodatkową pracę protokołów w stosie lotu. Zdalne monitorowanie za pomocą komputera lub aplikacji zapewnia personelowi konserwacyjnemu wspólny wgląd w stan opakowania. Zbalansowany port umożliwia ładowanie i równoważenie standardowego sprzętu używanego już w warsztacie.
| Pojemność nominalna | 35Ah |
| Napięcie nominalne | 45.6V |
| Konfiguracja | 12S |
| Wskaźnik | 2C/10C/25C |
| Moc | 1596Wh |
| Rozmiar (mm ± 5%) | 110*170*240mm |
| Waga (g ± 5%) | 7260g |


Modele referencyjne
| Pojemność | Szereg | Napięcie (V) | Rozmiar | Szczytowe rozładowanie |
|
16Ach |
12S |
44.4V |
90*160*220mm |
25C |
|
17Ach |
12S |
44.4V |
91*163*218mm |
10C |
|
18Ach |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
25C |
|
22Ach |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
25C |
|
18Ach |
14S |
51.8V |
110*168*243mm |
25C |
|
22Ach |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
22Ach |
6S |
22.8V |
92*73*227mm |
25C |
|
22Ach |
12S |
45.6V |
110*168*243mm |
25C |
|
28Ach |
14S |
53.2V |
110*168*285mm |
15C |
|
22Ach |
14S |
53.2V |
110*168*243mm |
25C |
|
25Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
28Ach |
14S |
51.8V |
110*168*285mm |
15C |
|
30Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
10C |
|
32Ah |
14S |
51.8V |
110*168*243mm |
5C |
|
35Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
5C |
Scenariusze zastosowań




Często zadawane pytania
Jak obliczana jest cena?
Cena zależy od pojemności, ilości zamówienia, dostosowania złączy lub obudowy oraz warunków handlowych.
Czy większy roczny wolumen powoduje obniżenie ceny jednostkowej?
Wolumeny producentów OEM i dystrybutorów mogą być podawane w oparciu o poziom.
Jakie kontrole jakości są przeprowadzane przed wysyłką?
Przed zapakowaniem każdy pakiet jest sprawdzany pod kątem napięcia, klasy pojemności, izolacji i działania BMS.
Jak długi jest okres gwarancji?
Okres gwarancji podany jest w ofercie cenowej i na etykiecie potwierdzanego produktu. Obejmuje wady produkcyjne wynikające z normalnego użytkowania UAV i zatwierdzonych warunków ładowania. Nie obejmuje to niewłaściwego użycia,-przetężenia, uszkodzeń fizycznych ani nieuprawnionego otwarcia.
Czy możesz wesprzeć audyt jakości kupującego?
Tak. Producenci i duzi dystrybutorzy mogą w drodze porozumienia dokonać przeglądu przepływu procesu, punktów kontroli i metody identyfikowalności. Numery seryjne łączą opakowanie z jego pojemnością i partią produkcyjną. Zakres audytu ustalany jest przed wizytą.
Popularne Tagi: Bateria inteligentnego drona 12s 35000mah, Chiny Producenci baterii inteligentnego drona 12s 35000mah, dostawcy, fabryka








